Deze veiling is gesloten u kunt niet meer bieden op de kavel
KAVEL GEGEVENS
Start Datum | 12-06-2018 10:00 |
Sluitingstijd | 26-06-2018 19:53 |
Resterende Tijd | - |
VOORLOPIGE TOEWIJZING
MERK: Peugeot
TYPE: 404 Break
CC:
KW:
BRANDSTOF: Benzine
VIN: -404-L-6898723
KM: 136.500
INGEBRUIKNAME: 09/07/1971
AFKOMST BOORDDOCUMENTEN.: Nederland
Exportdoc./Importdoc/705: JA
Inschrijvingsbewijs: (ja-nee): JA
Keuringsbewijs (ja-nee): NEE
Gelijkvormigheidsattest (ja-nee): NEE
BESCHRIJVING:
Deze Peugeot is een leuk ding, uitgevoerd in break met 7 zitplaatsen!
Dat maakt deze uniek.
Het lakwerk vertoont enige gebruikssporen maar dat siert deze.
Het interieur is gebruikt en in nette staat.
De wagen rijdt en remt.
Schatting van de veilingmeester: €7.500,- a €9.000,-
Deze beschrijving is louter informatief en niet van bindende aard, tevens onder voorbehoud van vergissing of onopgemerkte mankementen. Maak gebruik van onze nocturne en kijkdag om jezelf te voorzien van je eigen oordeel en kom je overtuigen van dit kavel.