Deze veiling is gesloten u kunt niet meer bieden op de kavel
KAVEL GEGEVENS
Start Datum | 12-06-2018 10:00 |
Sluitingstijd | 26-06-2018 19:47 |
Resterende Tijd | - |
VOORLOPIGE TOEWIJZING
MERK: Mercedes-Benz
TYPE: W114 280 /8
CC: 2.800cc
KW:
BRANDSTOF: Benzine
VIN: 11406010006886
KM: 96.530km
INGEBRUIKNAME: 30/01/1973
AFKOMST BOORDDOCUMENTEN.: Zweden
Exportdoc./Importdoc/705: 705 douanevignet - Roze aanvraag tot inschrijving
Inschrijvingsbewijs: (ja-nee): JA
Keuringsbewijs (ja-nee): NEE
Gelijkvormigheidsattest (ja-nee): NEE
BESCHRIJVING:
Het type W114 staat voor de 6 cilinder versies van het type W115. Dit type is gekende om zijn bouwkwaliteit en betrouwbaarheid. Vandaag staat dit voor het heerlijke cruiser!
Het betreft de krachtigste caburator versie in de serie 1. Voertuig is deels gerestaureerd met nieuwe lak. Nieuwe banden. De kwaliteit van het interieur is origineel en mooi, dat zie je aan de pasnaden en algemene originele staat.
Zweeds inschrijvingsbewijs met Belgisch vignet 705.
Schatting van de veilingmeester: €20.000,- a €22.500,-
Deze beschrijving is louter informatief en niet van bindende aard, tevens onder voorbehoud van vergissing of onopgemerkte mankementen. Maak gebruik van onze nocturne en kijkdag om jezelf te voorzien van je eigen oordeel en kom je overtuigen van dit kavel.
TYPE: W114 280 /8
CC: 2.800cc
KW:
BRANDSTOF: Benzine
VIN: 11406010006886
KM: 96.530km
INGEBRUIKNAME: 30/01/1973
AFKOMST BOORDDOCUMENTEN.: Zweden
Exportdoc./Importdoc/705: 705 douanevignet - Roze aanvraag tot inschrijving
Inschrijvingsbewijs: (ja-nee): JA
Keuringsbewijs (ja-nee): NEE
Gelijkvormigheidsattest (ja-nee): NEE
BESCHRIJVING:
Het type W114 staat voor de 6 cilinder versies van het type W115. Dit type is gekende om zijn bouwkwaliteit en betrouwbaarheid. Vandaag staat dit voor het heerlijke cruiser!
Het betreft de krachtigste caburator versie in de serie 1. Voertuig is deels gerestaureerd met nieuwe lak. Nieuwe banden. De kwaliteit van het interieur is origineel en mooi, dat zie je aan de pasnaden en algemene originele staat.
Zweeds inschrijvingsbewijs met Belgisch vignet 705.
Schatting van de veilingmeester: €20.000,- a €22.500,-
Deze beschrijving is louter informatief en niet van bindende aard, tevens onder voorbehoud van vergissing of onopgemerkte mankementen. Maak gebruik van onze nocturne en kijkdag om jezelf te voorzien van je eigen oordeel en kom je overtuigen van dit kavel.