Cette enchère est fermée, vous ne pouvez plus faire d'offre sur le lot
Données du lot
Date de départ | 12-06-2018 10:00 |
Heure de fermeture | 26-06-2018 19:53 |
Temps restant | - |
SOUS ADJUDICATION PROVISOIRE
MERK: Peugeot
TYPE: 404 Break
CC:
KW:
BRANDSTOF: Benzine
VIN: -404-L-6898723
KM: 136.500
INGEBRUIKNAME: 09/07/1971
AFKOMST BOORDDOCUMENTEN.: Nederland
Exportdoc./Importdoc/705: JA
Inschrijvingsbewijs: (ja-nee): JA
Keuringsbewijs (ja-nee): NEE
Gelijkvormigheidsattest (ja-nee): NEE
BESCHRIJVING:
Deze Peugeot is een leuk ding, uitgevoerd in break met 7 zitplaatsen!
Dat maakt deze uniek.
Het lakwerk vertoont enige gebruikssporen maar dat siert deze.
Het interieur is gebruikt en in nette staat.
De wagen rijdt en remt.
Schatting van de veilingmeester: €7.500,- a €9.000,-
Deze beschrijving is louter informatief en niet van bindende aard, tevens onder voorbehoud van vergissing of onopgemerkte mankementen. Maak gebruik van onze nocturne en kijkdag om jezelf te voorzien van je eigen oordeel en kom je overtuigen van dit kavel.