Deze veiling is gesloten u kunt niet meer bieden op de kavel
KAVEL GEGEVENS
Start Datum | 12-06-2018 10:00 |
Sluitingstijd | 26-06-2018 19:58 |
Resterende Tijd | - |
VOORLOPIGE TOEWIJZING
MERK: Rover
TYPE: P6 2000 SC
CC: 2.000cc
KW:
BRANDSTOF: Benzine
VIN: 40310318
KM: 49.866 km
INGEBRUIKNAME: 1969
AFKOMST BOORDDOCUMENTEN.: Zweden
Exportdoc./Importdoc/705: JA
Inschrijvingsbewijs: (ja-nee): JA
Keuringsbewijs (ja-nee): NEE
Gelijkvormigheidsattest (ja-nee): NEE
BESCHRIJVING:
Deze, van dit model, ongebruikelijk goed bewaarde Rover presenteert zich voor 90% in originele lak en roestvrij!
De wagen heeft een onbeschadigd rood lederen interieur.
De meest originele en beste P6 serie 1 die we ooit gezien hebben.
Het voertuig is op eigen wielen en kracht van Zweden naar België gereden. Hij houdt perfekt zijn temperatuur. Start, rijdt en remt dan ook voortreffelijk.
Een koopje met een uitzonderlijke prijs/rijplezier verhouding.
Een volle farde met historiek wordt meegeleverd en omvat onderhoudsrekeningen, technische controles, originele bestelbon, aankoopfaktuur, betaalbewijzen, eerste inschrijvingsbewijzen... Het geheel bewijst een km-stand van 149.500 km.
Schatting van de veilingmeester: €7.000,- a €8.500,-
Deze beschrijving is louter informatief en niet van bindende aard, tevens onder voorbehoud van vergissing of onopgemerkte mankementen. Maak gebruik van onze nocturne en kijkdag om jezelf te voorzien van je eigen oordeel en kom je overtuigen van dit kavel.
TYPE: P6 2000 SC
CC: 2.000cc
KW:
BRANDSTOF: Benzine
VIN: 40310318
KM: 49.866 km
INGEBRUIKNAME: 1969
AFKOMST BOORDDOCUMENTEN.: Zweden
Exportdoc./Importdoc/705: JA
Inschrijvingsbewijs: (ja-nee): JA
Keuringsbewijs (ja-nee): NEE
Gelijkvormigheidsattest (ja-nee): NEE
BESCHRIJVING:
Deze, van dit model, ongebruikelijk goed bewaarde Rover presenteert zich voor 90% in originele lak en roestvrij!
De wagen heeft een onbeschadigd rood lederen interieur.
De meest originele en beste P6 serie 1 die we ooit gezien hebben.
Het voertuig is op eigen wielen en kracht van Zweden naar België gereden. Hij houdt perfekt zijn temperatuur. Start, rijdt en remt dan ook voortreffelijk.
Een koopje met een uitzonderlijke prijs/rijplezier verhouding.
Een volle farde met historiek wordt meegeleverd en omvat onderhoudsrekeningen, technische controles, originele bestelbon, aankoopfaktuur, betaalbewijzen, eerste inschrijvingsbewijzen... Het geheel bewijst een km-stand van 149.500 km.
Schatting van de veilingmeester: €7.000,- a €8.500,-
Deze beschrijving is louter informatief en niet van bindende aard, tevens onder voorbehoud van vergissing of onopgemerkte mankementen. Maak gebruik van onze nocturne en kijkdag om jezelf te voorzien van je eigen oordeel en kom je overtuigen van dit kavel.