Numéro du lot 22: gerestaureerde Tuinbank in authentiek Engelse stijl (3) |
Précédent |
Numéro du lot 22: gerestaureerde Tuinbank in authentiek Engelse stijl (3)
PrécédentCette enchère est fermée, vous ne pouvez plus faire d'offre sur le lot
De tuinbeelden zijn vervaardigd uit COMPOSITE!
Date de départ | 06-04-2021 10:15 |
Heure de fermeture | 20-04-2021 20:45 |
prachtig en stevig gerestaureerd, meet 200 x 56,5 x 98