De tuinbeelden zijn vervaardigd uit COMPOSITE!
Date de départ | 06-04-2021 10:15 |
Heure de fermeture | 20-04-2021 20:40 |
prachtig en stevig gerestaureerd, meet 200 x 56,5 x 98