Numéro du lot 20: gerestaureerde Tuinbank in authentiek Engelse stijl (1) |
Suivant |
Numéro du lot 20: gerestaureerde Tuinbank in authentiek Engelse stijl (1)
SuivantCette enchère est fermée, vous ne pouvez plus faire d'offre sur le lot
De tuinbeelden zijn vervaardigd uit COMPOSITE!
Date de départ | 06-04-2021 10:15 |
Heure de fermeture | 20-04-2021 20:39 |
prachtig en stevig gerestaureerd, meet 200 x 56,5 x 98