Kavelnummer 20: gerestaureerde Tuinbank in authentiek Engelse stijl (1) |
Volgende |
Kavelnummer 20: gerestaureerde Tuinbank in authentiek Engelse stijl (1)
VolgendeDeze veiling is gesloten u kunt niet meer bieden op de kavel
De tuinbeelden zijn vervaardigd uit COMPOSITE!
KAVEL GEGEVENS
Start Datum | 06-04-2021 10:15 |
Sluitingstijd | 20-04-2021 20:39 |
prachtig en stevig gerestaureerd, meet 200 x 56,5 x 98