Kavelnummer 22: gerestaureerde Tuinbank in authentiek Engelse stijl (3) |
Vorige |
Kavelnummer 22: gerestaureerde Tuinbank in authentiek Engelse stijl (3)
VorigeDeze veiling is gesloten u kunt niet meer bieden op de kavel
De tuinbeelden zijn vervaardigd uit COMPOSITE!
KAVEL GEGEVENS
Start Datum | 06-04-2021 10:15 |
Sluitingstijd | 20-04-2021 20:45 |
prachtig en stevig gerestaureerd, meet 200 x 56,5 x 98