Lot number 22: gerestaureerde Tuinbank in authentiek Engelse stijl (3) |
Previous |
Lot number 22: gerestaureerde Tuinbank in authentiek Engelse stijl (3)
PreviousThis auction is closed, biddings on the lot are no longer possible
De tuinbeelden zijn vervaardigd uit COMPOSITE!
Start time | 06-04-2021 10:15 |
Closing time | 20-04-2021 20:45 |
prachtig en stevig gerestaureerd, meet 200 x 56,5 x 98