KAVEL GEGEVENS
Sluitingstijd | 20-08-2019 19:59 |
Enkel herspoten en niet gerestaureerde Saab in roestvrije staat. De motor draait als een klokje. De Saab start, rijdt en remt als nieuw. Het interieur is als nieuw en zonder beschadigingen. De afgelezen kilometerstand lijkt dan ook met hoge waarschijnlijkheid de volledige te zijn. Slechts 4 gedocumenteerde eigenaars (1974 – 2002 – 2005 – 2016) Bijna niet meer te vinden in deze originele staat.
Schatting van de veilingmeester: €10.000,- a 11.000,-