Kavelnummer 41: Rover 3500 P6 V8 - 1974 |
Vorige |
Kavelnummer 41: Rover 3500 P6 V8 - 1974
VorigeDeze veiling is gesloten u kunt niet meer bieden op de kavel
KAVEL GEGEVENS
Sluitingstijd | 20-08-2019 19:55 |
Een virtueel nut-and-bolt restauratie van een Rover P6 is een buitenkansje. De motor en ophanging werden verwijderd en gereviseerd. De carrosserie werd totaal herspoten van Mosterd geel naar metallic Blauw. Alu velgen gerestaureerd. Nieuwe banden. Vele nieuwe onderdelen. De vorige eigenaar spendeerde een fortuin. Uiteraard start, rijdt en remt de wagen.
Schatting van de veilingmeester: €7.500,- a €8.500,-