KAVEL GEGEVENS
Sluitingstijd | 20-08-2019 19:59 |
Mooie Volvo PV 544 en goed werkende en rijdbare staat. In het verleden werd deze wagen gerestaureerd. Het interieur is zeer mooi, het koetswerk vertoont gebruikssporen. Verder rijdt de wagen zoals het hoort.
Schatting van de veilingmeester: €10.000,- a 11.000,-