Deze veiling is gesloten u kunt niet meer bieden op de kavel
KAVEL GEGEVENS
Start Datum | 06-08-2019 14:00 |
Sluitingstijd | 20-08-2019 19:47 |
Resterende Tijd | - |
VOORLOPIGE TOEWIJZING
Barnfind Land Rover 107 Pick Up met Zweedse documenten en Belgische E705. De motor is los en draait rond. Deels remblokken met nieuwe voering. De carrosserie is kompleet met extra achterklep en een prachtige patina. 6 eigenaars (1956 – 1983 - 1989 – 2000 – 2019) waarvan 2 handelaars.
Schatting van de veilingmeester: €13.000,- a €15.000,-
Deze beschrijving is louter informatief en niet van bindende aard, tevens onder voorbehoud van vergissing of onopgemerkte mankementen. Maak gebruik van onze nocturne en kijkdag om jezelf te voorzien van je eigen oordeel en kom je overtuigen van dit kavel.
Schatting van de veilingmeester: €13.000,- a €15.000,-
Deze beschrijving is louter informatief en niet van bindende aard, tevens onder voorbehoud van vergissing of onopgemerkte mankementen. Maak gebruik van onze nocturne en kijkdag om jezelf te voorzien van je eigen oordeel en kom je overtuigen van dit kavel.