Deze veiling is gesloten u kunt niet meer bieden op de kavel
KAVEL GEGEVENS
Start Datum | 06-08-2019 14:00 |
Sluitingstijd | 20-08-2019 20:17 |
Resterende Tijd | - |
VOORLOPIGE TOEWIJZING
Een met liefde en beperkt gerestaureerde Kever uit Lapland. Bijzonder goed bewaard en met origineel interieur. Diverse nieuwe delen in chroom en mechaniek. De Rubin rode Kever start, Rijdt en remt als nieuw. Een échte topper en steeds zeldzamer in deze staat.
Schatting van de veilingmeester: €13.000,- a €15.000,-
Deze beschrijving is louter informatief en niet van bindende aard, tevens onder voorbehoud van vergissing of onopgemerkte mankementen. Maak gebruik van onze nocturne en kijkdag om jezelf te voorzien van je eigen oordeel en kom je overtuigen van dit kavel.
Schatting van de veilingmeester: €13.000,- a €15.000,-
Deze beschrijving is louter informatief en niet van bindende aard, tevens onder voorbehoud van vergissing of onopgemerkte mankementen. Maak gebruik van onze nocturne en kijkdag om jezelf te voorzien van je eigen oordeel en kom je overtuigen van dit kavel.