KAVEL GEGEVENS
Sluitingstijd | 20-08-2019 20:11 |
Zeer originele barnfind in originele kleur en met ONBESCHADIGD interieur. De 2 aantoonbare eigenaars van deze Kever hebben vanaf nieuw hoezen over de de zetels gelegd en plastic over de deurpanelen bewaard. Herkomst Noord Zweden. De originele motor draait rond. Wagen is volledig en inclusief dak- en motorkapimperiaal. De échte liefhebber moet dit zien! Zoals gezegd de motor is los maar dient opgestart te worden
Schatting van de veilingmeester: €9.000,- a €10.500,-