Deze veiling is gesloten u kunt niet meer bieden op de kavel
KAVEL GEGEVENS
Start Datum | 06-08-2019 14:00 |
Sluitingstijd | 20-08-2019 19:48 |
Resterende Tijd | - |
VOORLOPIGE TOEWIJZING
Deze barnfind Simca 1000 in de elegante coupe versie werd ontworpen door Bertone. De techniek is groot serie en dus uiterst gemakkelijk en goedkoop te vinden. De wagen is volledig en aangevuld met onderdelen van meer dan twee andere Simca’s. De motor slaat aan op eigen kracht. Waar de meeste ongerestaureerde tijdsgenoten half zijn weggeroest, is deze Simca uit Lapland dankzij zoutvrije winters zonder structurele roest bewaard gebleven. De kans voor een buget project van de tekentafel van Bertone. Grijp ze!
Schatting van de veilingmeester: €6.500,- a €7.500,-
Deze beschrijving is louter informatief en niet van bindende aard, tevens onder voorbehoud van vergissing of onopgemerkte mankementen. Maak gebruik van onze nocturne en kijkdag om jezelf te voorzien van je eigen oordeel en kom je overtuigen van dit kavel.
Schatting van de veilingmeester: €6.500,- a €7.500,-
Deze beschrijving is louter informatief en niet van bindende aard, tevens onder voorbehoud van vergissing of onopgemerkte mankementen. Maak gebruik van onze nocturne en kijkdag om jezelf te voorzien van je eigen oordeel en kom je overtuigen van dit kavel.