Deze veiling is gesloten u kunt niet meer bieden op de kavel
KAVEL GEGEVENS
Start Datum | 06-08-2019 14:00 |
Sluitingstijd | 20-08-2019 20:20 |
Resterende Tijd | - |
VOORLOPIGE TOEWIJZING
Leuke Porsche 911 3.0sc Cabrio met 209.000 miles. De wagen opgestart na enige stilstand, deze start en rijdt, mits voorzien van een recent onderhoud, perfect. Het lakwerk is netjes met normale gebruikssporen, idem voor het interieur. Hier valt het leder afgestikte dashboard in het oog. De 911 is origineel geleverd met cruise control en airco. De 911 wordt gedouaneerd en voorzien van de nodige boorddocumenten om naar de keuring te gaan.
Schatting van de veilingmeester: €34.000,- a €36.500,-
Deze beschrijving is louter informatief en niet van bindende aard, tevens onder voorbehoud van vergissing of onopgemerkte mankementen. Maak gebruik van onze nocturne en kijkdag om jezelf te voorzien van je eigen oordeel en kom je overtuigen van dit kavel.
Schatting van de veilingmeester: €34.000,- a €36.500,-
Deze beschrijving is louter informatief en niet van bindende aard, tevens onder voorbehoud van vergissing of onopgemerkte mankementen. Maak gebruik van onze nocturne en kijkdag om jezelf te voorzien van je eigen oordeel en kom je overtuigen van dit kavel.