Deze veiling is gesloten u kunt niet meer bieden op de kavel
KAVEL GEGEVENS
Start Datum | 06-08-2019 14:00 |
Sluitingstijd | 20-08-2019 19:41 |
Resterende Tijd | - |
VOORLOPIGE TOEWIJZING
Dit is een leuk "driving project". Deze 911 is een originele Targa, vanzelfsprekend één van de meest gewilde uitvoeringen. Deze is 3.0SC Targa af fabriek. De wagen is net binnen en opgestart na jaren van stilstand. De wagen start, draait en rijdt. Uiteraard dienen er werkzaamheden uitgevoerd worden om de wagen perfect te krijgen. Dit is een zéér harde wagen op vlak van koetswerk wat de restauratie ontzettend vergemakkelijkt. Ook leuk is de originele kleursticker die nog aanwezig is in de motorruimte. De 911 wordt geleverd met deels origineel ingevuld onderhoudsboekje & originele gebruiktershandleiding. De wagen wordt Belgisch gedouaneerd geleverd, zo zijn alle boorddocumenten in orde om naar de keuring te gaan.
Schatting van de veilingmeester: €29.000,- a €31.000,-
Deze beschrijving is louter informatief en niet van bindende aard, tevens onder voorbehoud van vergissing of onopgemerkte mankementen. Maak gebruik van onze nocturne en kijkdag om jezelf te voorzien van je eigen oordeel en kom je overtuigen van dit kavel.
Schatting van de veilingmeester: €29.000,- a €31.000,-
Deze beschrijving is louter informatief en niet van bindende aard, tevens onder voorbehoud van vergissing of onopgemerkte mankementen. Maak gebruik van onze nocturne en kijkdag om jezelf te voorzien van je eigen oordeel en kom je overtuigen van dit kavel.