Kavelnummer 1: Porsche 911 3.2 Targa - 1984 |
Volgende |
Kavelnummer 1: Porsche 911 3.2 Targa - 1984
VolgendeDeze veiling is gesloten u kunt niet meer bieden op de kavel
KAVEL GEGEVENS
Sluitingstijd | 20-08-2019 20:00 |
Knappe Porsche 911 3.2 Targa met 116894 miles. De wagen valt op door zijn onverprutst zijn. De lak vertoont gebruikssporen alsook het interieur. Echter is dit nog origineel en in goede staat. De zetelhoezen vooraan kunnen vervangen worden om perfect te zijn. De wagen is verder compleet tot de originele fuchs velgen toe, wat absoluut een meerwaarde is! Een verder bewijs van originaliteit is de fabriekssticker onder motorkap die aanwezig is samen met de originele kleurcodesticker.
Af fabriek is de wagen uitgerust met airco, cruise control en sperdifferentieel (zeldzame optie!). Die laatste optie maakt de wagen uiterst geschikt voor hedendaagse rally's en RT's.
De wagen start, rijdt en remt. Deze wordt geleverd met het originele onderhoudsboekje, handleiding en verschillende onderhouds en herstellingsfacturen.
Dit alles samen maakt van deze 911 een super combinatie om zo mee te rijden "dans son jus" of geeft de mogelijkheid een simpele restauratie uit te voeren met een gegarandeerde meerwaarde als resultaat.
De 911 wordt gedouaneerd geleverd, klaar om gekeurd te worden.
Schatting van de veilingmeester: €40.000,- a €43.000,-