KAVEL GEGEVENS
Start Datum | 04-06-2019 10:00 |
Sluitingstijd | 18-06-2019 19:38 |
Zeer mooie T2a, eerste generatie. Deze is te kennen aan de lage pinkers en origineel geplaatste T1 achterlichten en bumpers. Deze werd in het verleden gerestaureerd. Het lakwerk en interieur vertonen normale gebruikssporen gezien de leeftijd. Technisch is de wagen ok. Deze is momenteel ingeschreven en in gebruikt. De wagen is voorzien van een professioneel schattingsverslag van enkele jaren geleden ter waarde van €22.000,-
Schatting van de veilingmeester: €19.000,- a €22.000,-