Deze veiling is gesloten u kunt niet meer bieden op de kavel
KAVEL GEGEVENS
Start Datum | 04-06-2019 10:00 |
Sluitingstijd | 18-06-2019 19:22 |
Resterende Tijd | - |
VOORLOPIGE TOEWIJZING
De DS, de godin der automobielen, alom gekend voor zijn vooruitstrevend design en uitermate zacht comfort door de bekende hydraulische ophanging. Vroeger reden Jean en Marie met een 2CV, echter meneer dokteur had een DS. Dit alles verklaar het succes vandaag van de Citroën DS. Dit exemplaar is een D Spécial, in de simpelste uitvoering en net dat maakt deze zo mooi. De sobere carrosserie zonder tierlantijntjes, puurheid in z’n mooiste vorm. Deze DS betreft een restauratie van hoge kwaliteit, uitgevoerd enkele jaren geleden. En die kwaliteit is duidelijk te zien. Zo werd het gehele koetswerk onder handen genomen. De dragende delen en deurposten staan mooi in de zwarte fabriekslak. De duidelijk zichtbare puntlassen af fabriek zijn een teken dat de basis van restauratie ontzetten puur is geweest. Het lakwerk is fantastisch met weinig gebruiksporen. Het interieur is volledig origineel. Hier zijn enkele charmante tekenen van leven aanwezig en dat hoort ook zo. De Godin voorzien van nieuwe originele Michelin banden. De volledige stuurinrichting is nieuw incl. stuurhuis. De motor staat op punt met de juiste afstelling van carburator, kleptiming en ontstekingstijdstip alsook nieuwe bougies, kabels en contactpunten. Ook de waterpomp is vervangen. Vorige maand is de uitlaat nog vervangen. Met andere woorden, alles wat ook maar enige leeftijdsgebonden slijtage kan vertonen is vervangen door nieuwe onderdelen. Dit is werkelijk een droom voor de echte purist!
Schatting van de veilingmeester: €23.000,- a €25.000,-
Deze beschrijving is louter informatief en niet van bindende aard, tevens onder voorbehoud van vergissing of onopgemerkte mankementen. Maak gebruik van onze nocturne en kijkdag om jezelf te voorzien van je eigen oordeel en kom je overtuigen van dit kavel.
Schatting van de veilingmeester: €23.000,- a €25.000,-
Deze beschrijving is louter informatief en niet van bindende aard, tevens onder voorbehoud van vergissing of onopgemerkte mankementen. Maak gebruik van onze nocturne en kijkdag om jezelf te voorzien van je eigen oordeel en kom je overtuigen van dit kavel.