Deze veiling is gesloten u kunt niet meer bieden op de kavel
KAVEL GEGEVENS
Start Datum | 04-06-2019 10:00 |
Sluitingstijd | 18-06-2019 19:13 |
Resterende Tijd | - |
VOORLOPIGE TOEWIJZING
Leuke Defender 90 in de gewilde TDI motorisatie. Deze is voorzien van een 200 TDI. De Defender werd afgelopen winter op punt gezet. Hiervoor werd het chassis gecoat en opgefrist. De wagen was origineel wit. Deze werd nu herspoten in frozen white, mat wit met zwarte accenten. Verder is de wagen voorzien van allerhanden accessoires zoals - Offroad banden - Front Runner roofrack - Steenvangers - Sportstuur - Ladder (nog te monteren) - Rocksliders - Het interieur is mooi. Technisch start en rijdt de wagen. Afgelopen winter is de wagen nog gekeurd als oldtimer en ingeschreven geweest onder datzelfde statuut. Het leuke en interessante is dat je de wagen onder oldtimerstatuur kan rijden met behoud van de zitplaatsen.
Schatting van de veilingmeester: €15.500,- a €17.000,-
Deze beschrijving is louter informatief en niet van bindende aard, tevens onder voorbehoud van vergissing of onopgemerkte mankementen. Maak gebruik van onze nocturne en kijkdag om jezelf te voorzien van je eigen oordeel en kom je overtuigen van dit kavel.
Schatting van de veilingmeester: €15.500,- a €17.000,-
Deze beschrijving is louter informatief en niet van bindende aard, tevens onder voorbehoud van vergissing of onopgemerkte mankementen. Maak gebruik van onze nocturne en kijkdag om jezelf te voorzien van je eigen oordeel en kom je overtuigen van dit kavel.