Deze veiling is gesloten u kunt niet meer bieden op de kavel
KAVEL GEGEVENS
Start Datum | 12-06-2018 10:00 |
Sluitingstijd | 26-06-2018 20:18 |
Resterende Tijd | - |
VOORLOPIGE TOEWIJZING
MERK: Mercedes-Benz
TYPE: 560SL W107
CC: 5.600cc
KW:119.852 miles
BRANDSTOF: Benzine
VIN: WDBBA48DOGA048401
KM:
INGEBRUIKNAME: 30/05/1986
AFKOMST BOORDDOCUMENTEN.: USA
Exportdoc./Importdoc/705: JA
Inschrijvingsbewijs: (ja-nee): JA/Title
Keuringsbewijs (ja-nee): NEE
Gelijkvormigheidsattest (ja-nee): NEE
BESCHRIJVING:
Driving project. De wagen rijdt en remt.
Goede basis voor restauratie.
Schatting van de veilingmeester: €10.000,- a €11.500,-
Deze beschrijving is louter informatief en niet van bindende aard, tevens onder voorbehoud van vergissing of onopgemerkte mankementen. Maak gebruik van onze nocturne en kijkdag om jezelf te voorzien van je eigen oordeel en kom je overtuigen van dit kavel.
TYPE: 560SL W107
CC: 5.600cc
KW:119.852 miles
BRANDSTOF: Benzine
VIN: WDBBA48DOGA048401
KM:
INGEBRUIKNAME: 30/05/1986
AFKOMST BOORDDOCUMENTEN.: USA
Exportdoc./Importdoc/705: JA
Inschrijvingsbewijs: (ja-nee): JA/Title
Keuringsbewijs (ja-nee): NEE
Gelijkvormigheidsattest (ja-nee): NEE
BESCHRIJVING:
Driving project. De wagen rijdt en remt.
Goede basis voor restauratie.
Schatting van de veilingmeester: €10.000,- a €11.500,-
Deze beschrijving is louter informatief en niet van bindende aard, tevens onder voorbehoud van vergissing of onopgemerkte mankementen. Maak gebruik van onze nocturne en kijkdag om jezelf te voorzien van je eigen oordeel en kom je overtuigen van dit kavel.