Cette enchère est fermée, vous ne pouvez plus faire d'offre sur le lot
Données du lot
Date de départ | 12-06-2018 10:00 |
Heure de fermeture | 26-06-2018 20:18 |
Temps restant | - |
SOUS ADJUDICATION PROVISOIRE
MERK: Mercedes-Benz
TYPE: 560SL W107
CC: 5.600cc
KW:
BRANDSTOF: Benzine
VIN: WDBBA48DOGA048401
KM:119.852 mils
INGEBRUIKNAME: 30/05/1986
AFKOMST BOORDDOCUMENTEN.: USA
Exportdoc./Importdoc/705: JA
Inschrijvingsbewijs: (ja-nee): JA/Title
Keuringsbewijs (ja-nee): NEE
Gelijkvormigheidsattest (ja-nee): NEE
BESCHRIJVING:
Driving project. De wagen rijdt en remt.
Goede basis voor restauratie.
Schatting van de veilingmeester: €10.000,- a €11.500,-
Deze beschrijving is louter informatief en niet van bindende aard, tevens onder voorbehoud van vergissing of onopgemerkte mankementen. Maak gebruik van onze nocturne en kijkdag om jezelf te voorzien van je eigen oordeel en kom je overtuigen van dit kavel.
TYPE: 560SL W107
CC: 5.600cc
KW:
BRANDSTOF: Benzine
VIN: WDBBA48DOGA048401
KM:119.852 mils
INGEBRUIKNAME: 30/05/1986
AFKOMST BOORDDOCUMENTEN.: USA
Exportdoc./Importdoc/705: JA
Inschrijvingsbewijs: (ja-nee): JA/Title
Keuringsbewijs (ja-nee): NEE
Gelijkvormigheidsattest (ja-nee): NEE
BESCHRIJVING:
Driving project. De wagen rijdt en remt.
Goede basis voor restauratie.
Schatting van de veilingmeester: €10.000,- a €11.500,-
Deze beschrijving is louter informatief en niet van bindende aard, tevens onder voorbehoud van vergissing of onopgemerkte mankementen. Maak gebruik van onze nocturne en kijkdag om jezelf te voorzien van je eigen oordeel en kom je overtuigen van dit kavel.