This auction is closed, biddings on the lot are no longer possible
LOT DATA
Start time | 12-06-2018 10:00 |
Closing time | 26-06-2018 20:18 |
Time left | - |
TO BE APPROVED BY OWNER
MERK: Mercedes-Benz
TYPE: 560SL W107
CC: 5.600cc
KW:
BRANDSTOF: Benzine
VIN: WDBBA48DOGA048401
KM:119.852 miles
INGEBRUIKNAME: 30/05/1986
AFKOMST BOORDDOCUMENTEN.: USA
Exportdoc./Importdoc/705: JA
Inschrijvingsbewijs: (ja-nee): JA/Title
Keuringsbewijs (ja-nee): NEE
Gelijkvormigheidsattest (ja-nee): NEE
BESCHRIJVING:
Driving project. De wagen rijdt en remt.
Goede basis voor restauratie.
Schatting van de veilingmeester: €10.000,- a €11.500,-
Deze beschrijving is louter informatief en niet van bindende aard, tevens onder voorbehoud van vergissing of onopgemerkte mankementen. Maak gebruik van onze nocturne en kijkdag om jezelf te voorzien van je eigen oordeel en kom je overtuigen van dit kavel.
TYPE: 560SL W107
CC: 5.600cc
KW:
BRANDSTOF: Benzine
VIN: WDBBA48DOGA048401
KM:119.852 miles
INGEBRUIKNAME: 30/05/1986
AFKOMST BOORDDOCUMENTEN.: USA
Exportdoc./Importdoc/705: JA
Inschrijvingsbewijs: (ja-nee): JA/Title
Keuringsbewijs (ja-nee): NEE
Gelijkvormigheidsattest (ja-nee): NEE
BESCHRIJVING:
Driving project. De wagen rijdt en remt.
Goede basis voor restauratie.
Schatting van de veilingmeester: €10.000,- a €11.500,-
Deze beschrijving is louter informatief en niet van bindende aard, tevens onder voorbehoud van vergissing of onopgemerkte mankementen. Maak gebruik van onze nocturne en kijkdag om jezelf te voorzien van je eigen oordeel en kom je overtuigen van dit kavel.