Deze veiling is gesloten u kunt niet meer bieden op de kavel
KAVEL GEGEVENS
Start Datum | 12-06-2018 10:00 |
Sluitingstijd | 26-06-2018 20:30 |
Resterende Tijd | - |
VOORLOPIGE TOEWIJZING
MERK: Volvo
TYPE: 142 coupe
CC: /
KW: /
BRANDSTOF: Benzine
VIN: 092966
KM: 161.495 km
INGEBRUIKNAME: 08/04/1969
AFKOMST BOORDDOCUMENTEN: Zweden
Exportdoc./Importdoc/705: JA
Inschrijvingsbewijs: (ja-nee): JA
Keuringsbewijs (ja-nee): NEE
Gelijkvormigheidsattest (ja-nee): NEE
BESCHRIJVING:
Deze uitzonderlijk mooi en uitvoerig gerestaureerde Volvo 142 met alu grill van 1969 heeft slechts 3 eigenaars gehad (exclusief handelaars) waarvan een schooljuffrouw van 1978 tot 2015. Aantoonbaar met Zweedse "Carpass".
Nieuwe lak, banden, onderhoudsbeurt. Matching numbers en colours. Origineel interieur.
De wagen start, rijdt, schakeld en remt voortreffelijk.
Zweedse documenten met Belgisch vignet 705.
Schatting van de veilingmeester: €13.000,- a €14.500,-
Deze beschrijving is louter informatief en niet van bindende aard, tevens onder voorbehoud van vergissing of onopgemerkte mankementen. Maak gebruik van onze nocturne en kijkdag om jezelf te voorzien van je eigen oordeel en kom je overtuigen van dit kavel.
TYPE: 142 coupe
CC: /
KW: /
BRANDSTOF: Benzine
VIN: 092966
KM: 161.495 km
INGEBRUIKNAME: 08/04/1969
AFKOMST BOORDDOCUMENTEN: Zweden
Exportdoc./Importdoc/705: JA
Inschrijvingsbewijs: (ja-nee): JA
Keuringsbewijs (ja-nee): NEE
Gelijkvormigheidsattest (ja-nee): NEE
BESCHRIJVING:
Deze uitzonderlijk mooi en uitvoerig gerestaureerde Volvo 142 met alu grill van 1969 heeft slechts 3 eigenaars gehad (exclusief handelaars) waarvan een schooljuffrouw van 1978 tot 2015. Aantoonbaar met Zweedse "Carpass".
Nieuwe lak, banden, onderhoudsbeurt. Matching numbers en colours. Origineel interieur.
De wagen start, rijdt, schakeld en remt voortreffelijk.
Zweedse documenten met Belgisch vignet 705.
Schatting van de veilingmeester: €13.000,- a €14.500,-
Deze beschrijving is louter informatief en niet van bindende aard, tevens onder voorbehoud van vergissing of onopgemerkte mankementen. Maak gebruik van onze nocturne en kijkdag om jezelf te voorzien van je eigen oordeel en kom je overtuigen van dit kavel.