Deze veiling is gesloten u kunt niet meer bieden op de kavel
KAVEL GEGEVENS
Start Datum | 12-06-2018 10:00 |
Sluitingstijd | 26-06-2018 20:05 |
Resterende Tijd | - |
VOORLOPIGE TOEWIJZING
MERK: Opel
TYPE: Manta CC Berlinetta
CC: 2.000cc
KW:
BRANDSTOF: Benzine
VIN: 5505017529
KM: 49.708 km
INGEBRUIKNAME: 10/03/1980
AFKOMST BOORDDOCUMENTEN.: Zweden
Exportdoc./Importdoc/705: JA
Inschrijvingsbewijs: (ja-nee): JA
Keuringsbewijs (ja-nee): NEE
Gelijkvormigheidsattest (ja-nee): NEE
BESCHRIJVING:
Deze Manta B van 1980 is in tegenstelling tot zijn leeftijdsgenoten roestvrij! Deels originele lak en Matching numbers.
Het voertuig is ongerestaureerd en bijna geheel zoals hij Rüsselheim verlaten heeft.
Slechts 2 aantoonbare eigenaars (exclusief handelaars). Uitreksel uit de Zweedse "Carpass" wordt meegeleverd. 1e van 80 tot 85, 2e van 1985 tot 2018!
De wagen is voorzien van het onderhoudsboekje.
Zweeds inschrijvingsbewijs met Belgisch vignet 705.
Uniek en niet te missen voor de serieuze Opel verzamelaar
Schatting van de veilingmeester: €10.000,- a €11.500,-
Deze beschrijving is louter informatief en niet van bindende aard, tevens onder voorbehoud van vergissing of onopgemerkte mankementen. Maak gebruik van onze nocturne en kijkdag om jezelf te voorzien van je eigen oordeel en kom je overtuigen van dit kavel.
TYPE: Manta CC Berlinetta
CC: 2.000cc
KW:
BRANDSTOF: Benzine
VIN: 5505017529
KM: 49.708 km
INGEBRUIKNAME: 10/03/1980
AFKOMST BOORDDOCUMENTEN.: Zweden
Exportdoc./Importdoc/705: JA
Inschrijvingsbewijs: (ja-nee): JA
Keuringsbewijs (ja-nee): NEE
Gelijkvormigheidsattest (ja-nee): NEE
BESCHRIJVING:
Deze Manta B van 1980 is in tegenstelling tot zijn leeftijdsgenoten roestvrij! Deels originele lak en Matching numbers.
Het voertuig is ongerestaureerd en bijna geheel zoals hij Rüsselheim verlaten heeft.
Slechts 2 aantoonbare eigenaars (exclusief handelaars). Uitreksel uit de Zweedse "Carpass" wordt meegeleverd. 1e van 80 tot 85, 2e van 1985 tot 2018!
De wagen is voorzien van het onderhoudsboekje.
Zweeds inschrijvingsbewijs met Belgisch vignet 705.
Uniek en niet te missen voor de serieuze Opel verzamelaar
Schatting van de veilingmeester: €10.000,- a €11.500,-
Deze beschrijving is louter informatief en niet van bindende aard, tevens onder voorbehoud van vergissing of onopgemerkte mankementen. Maak gebruik van onze nocturne en kijkdag om jezelf te voorzien van je eigen oordeel en kom je overtuigen van dit kavel.