Deze veiling is gesloten u kunt niet meer bieden op de kavel
KAVEL GEGEVENS
Start Datum | 12-06-2018 10:00 |
Sluitingstijd | 26-06-2018 20:09 |
Resterende Tijd | - |
VOORLOPIGE TOEWIJZING
MERK: Volvo
TYPE: Amazone Break
CC: 1.800cc
KW:
BRANDSTOF: Benzine
VIN: 067011
KM: 6.898 km
INGEBRUIKNAME: 29/04/1968
AFKOMST BOORDDOCUMENTEN.: Zweden
Exportdoc./Importdoc/705: JA
Inschrijvingsbewijs: (ja-nee): JA
Keuringsbewijs (ja-nee): NEE
Gelijkvormigheidsattest (ja-nee): NEE
BESCHRIJVING:
De Volvo Amazone is ondertussen een liefhebbersauto. Gekend voor zijn robuustheid en betrouwbaarheid. Deze Estate is één van de grondleggers in de automobiel gezien het commerciële succes en opvolging van het estate verhaal.
Dit is een voortreffelijk rijdende Amazon in break uitvoering. De wagen werd in 2017/2018 deels gerestaureerd met nieuwe lak in originele kleur met behoud van het origineel interieur. Dit vanaf een uitzonderlijk goede basis.
Zweedse Documenten met Belgisch vignet 705.
Schatting van de veilingmeester: €17.500,- a €19.500,-
Deze beschrijving is louter informatief en niet van bindende aard, tevens onder voorbehoud van vergissing of onopgemerkte mankementen. Maak gebruik van onze nocturne en kijkdag om jezelf te voorzien van je eigen oordeel en kom je overtuigen van dit kavel.
TYPE: Amazone Break
CC: 1.800cc
KW:
BRANDSTOF: Benzine
VIN: 067011
KM: 6.898 km
INGEBRUIKNAME: 29/04/1968
AFKOMST BOORDDOCUMENTEN.: Zweden
Exportdoc./Importdoc/705: JA
Inschrijvingsbewijs: (ja-nee): JA
Keuringsbewijs (ja-nee): NEE
Gelijkvormigheidsattest (ja-nee): NEE
BESCHRIJVING:
De Volvo Amazone is ondertussen een liefhebbersauto. Gekend voor zijn robuustheid en betrouwbaarheid. Deze Estate is één van de grondleggers in de automobiel gezien het commerciële succes en opvolging van het estate verhaal.
Dit is een voortreffelijk rijdende Amazon in break uitvoering. De wagen werd in 2017/2018 deels gerestaureerd met nieuwe lak in originele kleur met behoud van het origineel interieur. Dit vanaf een uitzonderlijk goede basis.
Zweedse Documenten met Belgisch vignet 705.
Schatting van de veilingmeester: €17.500,- a €19.500,-
Deze beschrijving is louter informatief en niet van bindende aard, tevens onder voorbehoud van vergissing of onopgemerkte mankementen. Maak gebruik van onze nocturne en kijkdag om jezelf te voorzien van je eigen oordeel en kom je overtuigen van dit kavel.