Kavelnummer 17: Christo en Jeanne-Claude - Wrapped Reichstag (project for Berlin, 1994) |
Vorige Volgende |
Kavelnummer 17: Christo en Jeanne-Claude - Wrapped Reichstag (project for Berlin, 1994)
Vorige VolgendeDeze veiling is gesloten u kunt niet meer bieden op de kavel
KAVEL GEGEVENS
Start Datum | 13-07-2021 10:00 |
Sluitingstijd | 27-07-2021 20:07 |
Originele litho, gesigneerd door Christo, en met een origineel groot stuk stof verwerkt in de kader. Een topwerk van 95 x 70 cm.