Lot number 17: Christo en Jeanne-Claude - Wrapped Reichstag (project for Berlin, 1994) |
Previous Next |
Lot number 17: Christo en Jeanne-Claude - Wrapped Reichstag (project for Berlin, 1994)
Previous NextThis auction is closed, biddings on the lot are no longer possible
Start time | 13-07-2021 10:00 |
Closing time | 27-07-2021 20:07 |
Originele litho, gesigneerd door Christo, en met een origineel groot stuk stof verwerkt in de kader. Een topwerk van 95 x 70 cm.