Numéro du lot 1: Panamarenko – Eiland |
Suivant |
Numéro du lot 1: Panamarenko – Eiland
SuivantCette enchère est fermée, vous ne pouvez plus faire d'offre sur le lot
Date de départ | 01-06-2021 10:00 |
Heure de fermeture | 15-06-2021 20:15 |
Jaar: 2002
Formaat: 51cm x 71cm
Kleurlithografie op mat papier
Het werk is met de hand gesigneerd en genummerd door Panamarenko zelf
Editie op 75 exemplaren + AP + XX. Dit is nummer XX
Prachtig en professioneel ingelijst in een plexibox. Kan zo aan de muur.