Kavelnummer 1: Panamarenko – Eiland |
Volgende |
Kavelnummer 1: Panamarenko – Eiland
VolgendeDeze veiling is gesloten u kunt niet meer bieden op de kavel
KAVEL GEGEVENS
Start Datum | 01-06-2021 10:00 |
Sluitingstijd | 15-06-2021 20:15 |
Jaar: 2002
Formaat: 51cm x 71cm
Kleurlithografie op mat papier
Het werk is met de hand gesigneerd en genummerd door Panamarenko zelf
Editie op 75 exemplaren + AP + XX. Dit is nummer XX
Prachtig en professioneel ingelijst in een plexibox. Kan zo aan de muur.