Date de départ | 01-06-2021 10:00 |
Heure de fermeture | 15-06-2021 20:15 |
Jaar: 1998
Formaat: 46cm x 58cm
Kleurendruk met diepdruk. Bepaalde stukken zijn opgehoogd met diepdruk.
Het werk is met de hand gesigneerd en genummerd (met potlood) door Panamarenko zelf
Editie op 100 exemplaren + AP + XX. Dit is nummer 77
Prachtig en professioneel ingelijst in een plexibox. Kan zo aan de muur.