Start time | 10-05-2022 10:00 |
Closing time | 24-05-2022 21:01 |
René Magritte (after) | Titel: Le Sourire du Diable | Lithografie op handgeschept papier naar het origineel uit 1966 | Gesigneerd in de plaat en genummerd 29/100 | 50*70 cm | Met certificaat | Dit werk wordt door de eigenaar opgestuurd, verzendingskosten België: € 18, Nederland/Frankrijk / Duitsland: €25