Start time | 10-05-2022 10:00 |
Closing time | 24-05-2022 21:07 |
Andy Warhol (after)| Titel: Campbell’s Soup Tomato Beef Noodle O's | Campbell's Soup II: Tomato Beef Noodle O's (FS II.61), 1969 | Lithografie gesigneerd in de plaat en genummerd in potlood 80/125 | 35*50 cm | Blauwe fabrieksstempel ‘Andy Warhol’ achterzijde | Gecertificeerd met reliëfstempel © Andy Warhol voorzijde | Dit werk wordt door de eigenaar opgestuurd, verzendingskosten België: € 18, Nederland/Frankrijk / Duitsland: €25