Start time | 10-05-2022 10:00 |
Closing time | 24-05-2022 21:01 |
Roy Lichtenstein (after) | Titel: Musical Notes | Lithografie naar het origineel Musical Notes (Composition I), 1996 | Gesigneerd in de plaat en genummerd met potlood 62/150 | Licentie met reliëfstempel van de uitgever Styria Studio | Stempel Castelli Graphics achteraan | Met passe-partout 40*60 cm | Dit werk wordt door de eigenaar opgestuurd, verzendingskosten België: € 18, Nederland/Frankrijk / Duitsland: €25