Deze veiling is gesloten u kunt niet meer bieden op de kavel
KAVEL GEGEVENS
Start Datum | 06-08-2019 14:00 |
Sluitingstijd | 20-08-2019 19:39 |
Resterende Tijd | - |
VOORLOPIGE TOEWIJZING
Mitsubishi 3000 GT VR4 2972cc twin turbo - 286pk - Manueel 164.710 km 05/08/1992 Opnieuw gespoten in gunmetal grijs van de R35 GT-R in 2012. De auto is gemonteerd op verstelbare BC-schroefsets in combinatie met 20 "velgen. Heeft nieuwe turbo's en er is al een herziening van de versnellingsbak en het differentieel geweest. HKS dumpvalve + HKS open luchtfilter Geperforeerde voorremschijven Xenonlichten * permanent 4x4 * vierwielstuur * actieve achterspoiler (voorste is niet aangesloten) originele radio, maar moet nog steeds worden aangesloten. De klimaatregeling werkt, maar het scherm licht niet meer op. Nette wagen met normale gebruissporen gezien de leeftijd.
Schatting van de veilingmeester: €13.500,- a €15.000,-
Deze beschrijving is louter informatief en niet van bindende aard, tevens onder voorbehoud van vergissing of onopgemerkte mankementen. Maak gebruik van onze nocturne en kijkdag om jezelf te voorzien van je eigen oordeel en kom je overtuigen van dit kavel.
Schatting van de veilingmeester: €13.500,- a €15.000,-
Deze beschrijving is louter informatief en niet van bindende aard, tevens onder voorbehoud van vergissing of onopgemerkte mankementen. Maak gebruik van onze nocturne en kijkdag om jezelf te voorzien van je eigen oordeel en kom je overtuigen van dit kavel.