Deze veiling is gesloten u kunt niet meer bieden op de kavel
KAVEL GEGEVENS
Start Datum | 06-08-2019 14:00 |
Sluitingstijd | 20-08-2019 19:39 |
Resterende Tijd | - |
VOORLOPIGE TOEWIJZING
VW Golf II GTI 8V. Lage kilometerstand, gestald sinds enkele jaren, opgestart en wagen start. Het leuke aan deze wagen is de originaliteit. Hou wel rekening met enige restauratiewerken incl. laswerken aan de dorpels. Verder is deze gewild door de verzamelaar omdat het het eerste type Golf II GTI betreft met de dunne bumpers.
Schatting van de veilingmeester: €4.500,- a €5.500,-
Deze beschrijving is louter informatief en niet van bindende aard, tevens onder voorbehoud van vergissing of onopgemerkte mankementen. Maak gebruik van onze nocturne en kijkdag om jezelf te voorzien van je eigen oordeel en kom je overtuigen van dit kavel.
Schatting van de veilingmeester: €4.500,- a €5.500,-
Deze beschrijving is louter informatief en niet van bindende aard, tevens onder voorbehoud van vergissing of onopgemerkte mankementen. Maak gebruik van onze nocturne en kijkdag om jezelf te voorzien van je eigen oordeel en kom je overtuigen van dit kavel.