Deze veiling is gesloten u kunt niet meer bieden op de kavel
KAVEL GEGEVENS
Start Datum | 04-06-2019 10:00 |
Sluitingstijd | 18-06-2019 19:15 |
Resterende Tijd | - |
VOORLOPIGE TOEWIJZING
Deze charleston is 2 jaren geleden volledig op punt gezet om gebruikt te gaan worden als vakantiewagen. Zo is deze technisch op punt gezet, voorzien van onderhoud en nieuwe banden. Het koetswerk is in correcte staat met normale gebruikssporen. Het interieur werd toen vernieuwd.
Schatting van de veilingmeester: €11.000,- a €12.500,-
Deze beschrijving is louter informatief en niet van bindende aard, tevens onder voorbehoud van vergissing of onopgemerkte mankementen. Maak gebruik van onze nocturne en kijkdag om jezelf te voorzien van je eigen oordeel en kom je overtuigen van dit kavel.
Schatting van de veilingmeester: €11.000,- a €12.500,-
Deze beschrijving is louter informatief en niet van bindende aard, tevens onder voorbehoud van vergissing of onopgemerkte mankementen. Maak gebruik van onze nocturne en kijkdag om jezelf te voorzien van je eigen oordeel en kom je overtuigen van dit kavel.