Deze veiling is gesloten u kunt niet meer bieden op de kavel
KAVEL GEGEVENS
Start Datum | 04-06-2019 10:00 |
Sluitingstijd | 18-06-2019 19:15 |
Resterende Tijd | - |
VOORLOPIGE TOEWIJZING
Innocenti was een Italiaans bedrijf dat onder meer koelkasten, auto's en bromfietsen bouwde. Het is opgericht door Ferdinando Innocenti. Innocenti begon in 1960 met het in licentie bouwen van de Britse Austin A40. De auto had een conventionele, maar betrouwbare techniek. Op basis van de A40 liet Innocenti een door Ghia ontworpen Spider ontwikkelen, waarvan er een kleine 7600 stuks verkocht zijn. Het volgende in licentie gebouwde model was de Innocenti IM3, wederom een auto uit de BMC-stal die onder andere verkocht werd als Austin 1100. Ook ging Innocenti de Mini en de Austin Allegro in licentie bouwen. Die laatste onder de naam Innocenti Regent. Ondertussen weten we dat de Innocenti dé Mini is gezocht door verzamelaars owv zijn exclusiviteit. Deze Innocenti komt net uit Italië. De staat is fantastisch. Daar getuigd het harde koetswerk van (geleefd in het warme Italië). Kijk vooraal naar de originele harde achterklep. Deze wordt vaak vervangen door een replica owv roest. Dat is hier niet het geval! Het lakwerk werd vernieuwd in de originele kleurstelling! De techniek is in orde, de wagen start, rijdt en remt. Voor de Belgische koper kan de wagen geleverd worden met 705 inklaringsdocument douane, klaar om gekeurd te worden.
Schatting van de veilingmeester: €14.000,- a €15.500,-
Deze beschrijving is louter informatief en niet van bindende aard, tevens onder voorbehoud van vergissing of onopgemerkte mankementen. Maak gebruik van onze nocturne en kijkdag om jezelf te voorzien van je eigen oordeel en kom je overtuigen van dit kavel.
Schatting van de veilingmeester: €14.000,- a €15.500,-
Deze beschrijving is louter informatief en niet van bindende aard, tevens onder voorbehoud van vergissing of onopgemerkte mankementen. Maak gebruik van onze nocturne en kijkdag om jezelf te voorzien van je eigen oordeel en kom je overtuigen van dit kavel.