Deze veiling is gesloten u kunt niet meer bieden op de kavel
KAVEL GEGEVENS
Start Datum | 12-06-2018 10:00 |
Sluitingstijd | 26-06-2018 19:47 |
Resterende Tijd | - |
VOORLOPIGE TOEWIJZING
MERK: Citroën
TYPE: Acadyane
CC: 602
KW:20
BRANDSTOF: Benzine
VIN: E090-15497
KM: 37.574km
INGEBRUIKNAME: 23-03-1979
AFKOMST BOORDDOCUMENTEN.: Spaans
Exportdoc./Importdoc/705: Nee
Inschrijvingsbewijs: (ja-nee): Ja - Spaans
Keuringsbewijs (ja-nee): Nee
Gelijkvormigheidsattest (ja-nee): Nee
BESCHRIJVING:
De Acadyane kwam ter vervanging van de bakkerseend, de 2CV AZU. Voorzien van de stevige 602cc 2cilinder boxermotor, luchtgekoeld.
Deze Acadyane is zoals ze hier staat in het leven gestapt en net uit het leven gegrepen in Spanje. Hiermee willen we zeggen dat ze ongerestaureerd en ontzetten hard! Ze heeft steeds dienst gedaan voor de commune Alicante in Spanje. De beschildering is hiervan het bewijs. Op enkele rimpeltjes na is ze nagenoeg in perfecte staat. Ook technisch! En dan kom je haast niet meer tegen. Ze rijdt en remt dan ook zoals het hoort.
Schatting van de veilingmeester: €7.500,- a €9.000,-
Deze beschrijving is louter informatief en niet van bindende aard, tevens onder voorbehoud van vergissing of onopgemerkte mankementen. Maak gebruik van onze nocturne en kijkdag om jezelf te voorzien van je eigen oordeel en kom je overtuigen van dit kavel.
TYPE: Acadyane
CC: 602
KW:20
BRANDSTOF: Benzine
VIN: E090-15497
KM: 37.574km
INGEBRUIKNAME: 23-03-1979
AFKOMST BOORDDOCUMENTEN.: Spaans
Exportdoc./Importdoc/705: Nee
Inschrijvingsbewijs: (ja-nee): Ja - Spaans
Keuringsbewijs (ja-nee): Nee
Gelijkvormigheidsattest (ja-nee): Nee
BESCHRIJVING:
De Acadyane kwam ter vervanging van de bakkerseend, de 2CV AZU. Voorzien van de stevige 602cc 2cilinder boxermotor, luchtgekoeld.
Deze Acadyane is zoals ze hier staat in het leven gestapt en net uit het leven gegrepen in Spanje. Hiermee willen we zeggen dat ze ongerestaureerd en ontzetten hard! Ze heeft steeds dienst gedaan voor de commune Alicante in Spanje. De beschildering is hiervan het bewijs. Op enkele rimpeltjes na is ze nagenoeg in perfecte staat. Ook technisch! En dan kom je haast niet meer tegen. Ze rijdt en remt dan ook zoals het hoort.
Schatting van de veilingmeester: €7.500,- a €9.000,-
Deze beschrijving is louter informatief en niet van bindende aard, tevens onder voorbehoud van vergissing of onopgemerkte mankementen. Maak gebruik van onze nocturne en kijkdag om jezelf te voorzien van je eigen oordeel en kom je overtuigen van dit kavel.