KAVEL GEGEVENS
Sluitingstijd | 26-06-2018 19:57 |
Merk: Citroën
Type: Dyane D6
CC: 602cc
KW: 20kw
Brandstof: Benzine
VIN: E053044829
KM: 91.775km
Ingebruikname: 1973
Afkomst boorddocumenten.: Belgisch
Exportdoc./Importdoc/705:
Inschrijvingsbewijs: (ja-nee): Ja
Keuringsbewijs (ja-nee): Ja
Gelijkvormigheidsattest (ja-nee): Nee
De Dyane kwam als aanvulling op het assortiment van Citroën naast de 2CV waarmee het grotendeels haar techniek van gebruikte.
Deze Dyane is een D6, dat wil zeggen dat ze gebruik maakte van de sterkere 602cc motor uit de Ami 6.
Deze Dyane heeft haar leven doorgebracht in Spanje. Hierdoor is ze hard van koets en chassis. De staat van de wagen is ontzetten puur en mooi, zelfs zonder al te veel gebruikssporen. Het interieur is netjes met matige gebruikssporen.
Technisch is ze recent op punt gezet. Zo werd ze voorzien van een groot onderhoud, nieuwe altorator & batterij met daarbovenop nog nieuwe banden. Helemaal klaar om in te stappen en te rijden.
Schatting van de veilingmeester: €9.500,- a €11.000,-
Type: Dyane D6
CC: 602cc
KW: 20kw
Brandstof: Benzine
VIN: E053044829
KM: 91.775km
Ingebruikname: 1973
Exportdoc./Importdoc/705:
Keuringsbewijs (ja-nee): Ja