Deze veiling is gesloten u kunt niet meer bieden op de kavel
KAVEL GEGEVENS
Start Datum | 12-06-2018 10:00 |
Sluitingstijd | 26-06-2018 20:08 |
Resterende Tijd | - |
VOORLOPIGE TOEWIJZING
MERK: Bentley
TYPE: Turbo R
CC: 6.753cc
KW:243
BRANDSTOF: Benzine
VIN: SCBZS0T03HCX20046
KM: 82.222km
INGEBRUIKNAME: 15/09/1987
AFKOMST BOORDDOCUMENTEN.: België
Exportdoc./Importdoc/705: NEE
Inschrijvingsbewijs: (ja-nee): JA
Keuringsbewijs (ja-nee): JA
Gelijkvormigheidsattest (ja-nee): NEE
BESCHRIJVING:
Bentley ging in de jaren 80 samen met Rolls. Waar Rolls stond voor comfort, luxe en je vooral "laten" rijden wilde Bentley zich onderscheiden door zelf bereden te worden. Ze wilden jonger en sportiever voor de dag komen maar nog steeds met overvloed aan luxe en klasse. En dat deden ze met de Turbo R.
De R in "Turbo R" staat voor roadholding. Zo werden de stabilisatorstangen verstevigd, als ook de hydraulische veerbollen (af fabriek Citroën for Bentley) werden sportiever afgeveerd. Dit was ook nodig omdat Bentley een immense turbo (op vlak van omvang) installeerde. Dit zorgde ervoor dat het koppen (+ 600NM) meer dan voldoende was. Ondanks dat de motor het karakter heeft van een traagloper was en is dit zeer vlot.
Het onderscheid ging verder in de separate koplampen in de neus, de dark chrome gril, sportievere en grotere velgen (grotere remmen) en een doorlopende middenconsole voorin.
Deze Turbo R is er eentje van de tweede generatie met het juiste vermogen en versnellingsbak. Op basis van deze uitvoering heeft het model blijven bestaan tot 1998! Deze Bentley is opgestart na lang in bewaring gestaan te hebben. Het koetswerk is grotendeels roestvrij (dat is meestal niet het geval), het lakwerk vertoont gebruikssporen, als ook het interieur al bepaalt dat het karakter van de Bentley. De wagen start, rijdt en remt.
Schatting van de veilingmeester: €16.000,- a €17.500,-
Deze beschrijving is louter informatief en niet van bindende aard, tevens onder voorbehoud van vergissing of onopgemerkte mankementen. Maak gebruik van onze nocturne en kijkdag om jezelf te voorzien van je eigen oordeel en kom je overtuigen van dit kavel.
TYPE: Turbo R
CC: 6.753cc
KW:243
BRANDSTOF: Benzine
VIN: SCBZS0T03HCX20046
KM: 82.222km
INGEBRUIKNAME: 15/09/1987
AFKOMST BOORDDOCUMENTEN.: België
Exportdoc./Importdoc/705: NEE
Inschrijvingsbewijs: (ja-nee): JA
Keuringsbewijs (ja-nee): JA
Gelijkvormigheidsattest (ja-nee): NEE
BESCHRIJVING:
Bentley ging in de jaren 80 samen met Rolls. Waar Rolls stond voor comfort, luxe en je vooral "laten" rijden wilde Bentley zich onderscheiden door zelf bereden te worden. Ze wilden jonger en sportiever voor de dag komen maar nog steeds met overvloed aan luxe en klasse. En dat deden ze met de Turbo R.
De R in "Turbo R" staat voor roadholding. Zo werden de stabilisatorstangen verstevigd, als ook de hydraulische veerbollen (af fabriek Citroën for Bentley) werden sportiever afgeveerd. Dit was ook nodig omdat Bentley een immense turbo (op vlak van omvang) installeerde. Dit zorgde ervoor dat het koppen (+ 600NM) meer dan voldoende was. Ondanks dat de motor het karakter heeft van een traagloper was en is dit zeer vlot.
Het onderscheid ging verder in de separate koplampen in de neus, de dark chrome gril, sportievere en grotere velgen (grotere remmen) en een doorlopende middenconsole voorin.
Deze Turbo R is er eentje van de tweede generatie met het juiste vermogen en versnellingsbak. Op basis van deze uitvoering heeft het model blijven bestaan tot 1998! Deze Bentley is opgestart na lang in bewaring gestaan te hebben. Het koetswerk is grotendeels roestvrij (dat is meestal niet het geval), het lakwerk vertoont gebruikssporen, als ook het interieur al bepaalt dat het karakter van de Bentley. De wagen start, rijdt en remt.
Schatting van de veilingmeester: €16.000,- a €17.500,-
Deze beschrijving is louter informatief en niet van bindende aard, tevens onder voorbehoud van vergissing of onopgemerkte mankementen. Maak gebruik van onze nocturne en kijkdag om jezelf te voorzien van je eigen oordeel en kom je overtuigen van dit kavel.