Deze veiling is gesloten u kunt niet meer bieden op de kavel
KAVEL GEGEVENS
Start Datum | 12-06-2018 10:00 |
Sluitingstijd | 26-06-2018 20:18 |
Resterende Tijd | - |
VOORLOPIGE TOEWIJZING
MERK: BMW
TYPE: E28 535i
CC: 3.500cc
KW:
BRANDSTOF: Benzine
VIN: DC310100927806
KM: 133.173km
INGEBRUIKNAME: 27/08/1987
AFKOMST BOORDDOCUMENTEN.: Zweden
Exportdoc./Importdoc/705: JA
Inschrijvingsbewijs: (ja-nee): JA
Keuringsbewijs (ja-nee): NEE
Gelijkvormigheidsattest (ja-nee): NEE
BESCHRIJVING:
De leuze Freude am fahren moet ergens ontstaan zijn met het ontwerp van de E28. De sharnose, de hoek in de c stijl, de dynamiek van het exterieur en interieur. Het zijn allemaal dingen die we vandaag terugzien in de huidige identiteit van BMW.
Des tijds van de 535i op de M5 na dé sportlimo bij uitstek! En zeker in deze opstelling! Manueel geschakeld, fantastische 3.5 6 cilinder en verder ontzettend vol uitgerust:
De BMW beschikt over BBS velgen, open dak, blauw lederen interieur, elektrische stoelen en radio.
De BMW staat er origineel bij op vlak van lak en bekleding. Enkele charmante gebruikssporen sieren de auto en tonen de goedbewaarde originaliteit. Dat is volgens vele veel meer waard dan het overgerestaureerd exemplaar.
Deze 535i is opgestart na enige tijd van stilstand. Deze rijdt en remt.
Met de nodige aandacht is het een topexemplaar van te maken met de nodige toenemende waarde nu al, en zeker naar de toekomst.
Zweedse documenten Deel 1 & 2 met belgisch vignet 705.
Schatting van de veilingmeester: €18.000,- a €20.000,-
Deze beschrijving is louter informatief en niet van bindende aard, tevens onder voorbehoud van vergissing of onopgemerkte mankementen. Maak gebruik van onze nocturne en kijkdag om jezelf te voorzien van je eigen oordeel en kom je overtuigen van dit kavel.
TYPE: E28 535i
CC: 3.500cc
KW:
BRANDSTOF: Benzine
VIN: DC310100927806
KM: 133.173km
INGEBRUIKNAME: 27/08/1987
AFKOMST BOORDDOCUMENTEN.: Zweden
Exportdoc./Importdoc/705: JA
Inschrijvingsbewijs: (ja-nee): JA
Keuringsbewijs (ja-nee): NEE
Gelijkvormigheidsattest (ja-nee): NEE
BESCHRIJVING:
De leuze Freude am fahren moet ergens ontstaan zijn met het ontwerp van de E28. De sharnose, de hoek in de c stijl, de dynamiek van het exterieur en interieur. Het zijn allemaal dingen die we vandaag terugzien in de huidige identiteit van BMW.
Des tijds van de 535i op de M5 na dé sportlimo bij uitstek! En zeker in deze opstelling! Manueel geschakeld, fantastische 3.5 6 cilinder en verder ontzettend vol uitgerust:
De BMW beschikt over BBS velgen, open dak, blauw lederen interieur, elektrische stoelen en radio.
De BMW staat er origineel bij op vlak van lak en bekleding. Enkele charmante gebruikssporen sieren de auto en tonen de goedbewaarde originaliteit. Dat is volgens vele veel meer waard dan het overgerestaureerd exemplaar.
Deze 535i is opgestart na enige tijd van stilstand. Deze rijdt en remt.
Met de nodige aandacht is het een topexemplaar van te maken met de nodige toenemende waarde nu al, en zeker naar de toekomst.
Zweedse documenten Deel 1 & 2 met belgisch vignet 705.
Schatting van de veilingmeester: €18.000,- a €20.000,-
Deze beschrijving is louter informatief en niet van bindende aard, tevens onder voorbehoud van vergissing of onopgemerkte mankementen. Maak gebruik van onze nocturne en kijkdag om jezelf te voorzien van je eigen oordeel en kom je overtuigen van dit kavel.