KAVEL GEGEVENS
Sluitingstijd | 08-02-2022 20:47 |
Andy Warhol
"Mick Jagger"
Kleurenoffset-litho
Gesigneerd in de druk
82*54 cm
2010
Geschatte waarde: € 750
"Mick Jagger"
Kleurenoffset-litho
Gesigneerd in de druk
82*54 cm
2010
Geschatte waarde: € 750