KAVEL GEGEVENS
Sluitingstijd | 08-02-2022 20:01 |
Lot van litho's
Worldly + Invisible + Galactic Flight Object
Gesigneerd in de druk
Op gesatineerd papier
1978
78*42 cm
Geschatte waarde: €800
Lot van litho's
Gesigneerd in de druk
Op gesatineerd papier
1978
78*42 cm
Geschatte waarde: €800