KAVEL GEGEVENS
Start Datum | 15-09-2020 08:00 |
Sluitingstijd | 29-09-2020 19:18 |
De Saab is een authentieke barn find uit Arvidsjaur in Zweeds Lapland en bevindt zich door de zoutvrije winterdienst op de wegen in goede staat. De wagen start, rijdt en remt maar verdient een restauratie.
Deze kombi met 7 zitplaatsen uitvoering is redelijk zeldzaam in onze contreien. Deze Saab stijgt duidelijk in waarde de laatste jaren.
Een summiere historiek met originele handleiding, enkel oude inschrijvingsbewijzen en keuringsattesten maken het plaatje kompleet.
Deze beschrijving is louter informatief en niet van bindende aard, tevens onder voorbehoud van vergissing of onopgemerkte mankementen. De wagen wordt verkocht in de staat waarin deze zich bevindt op het moment van aanbieding, gekend en goedgekeurd door de koper, zonder technische keuring voor verkoop. Dit betreft een consignatieverkoop in opdracht van de eigenaar uitgevoerd door GT HammerTime bvba. Maak gebruik van onze nocturne en kijkdag om jezelf te voorzien van je eigen oordeel en kom je overtuigen van dit kavel.