KAVEL GEGEVENS
Start Datum | 15-09-2020 08:00 |
Sluitingstijd | 29-09-2020 19:12 |
Een Volvo Duett met origineel Zweedse eerste inschrijving. De wagen start, rijdt en remt. Een gezonde wagen met recente keuringsbewijzen van 2013 en 2015.
Door zijn late bouwjaar heeft hij de aangename motor en versnellingsbak combinatie.Komplete wagen met originele bagagedrager.
Deze beschrijving is louter informatief en niet van bindende aard, tevens onder voorbehoud van vergissing of onopgemerkte mankementen. De wagen wordt verkocht in de staat waarin deze zich bevindt op het moment van aanbieding, gekend en goedgekeurd door de koper, zonder technische keuring voor verkoop. Dit betreft een consignatieverkoop in opdracht van de eigenaar uitgevoerd door GT HammerTime bvba. Maak gebruik van onze nocturne en kijkdag om jezelf te voorzien van je eigen oordeel en kom je overtuigen van dit kavel.