Date de départ | 04-06-2019 10:00 |
Heure de fermeture | 18-06-2019 19:25 |
SOUS ADJUDICATION PROVISOIRE
Wagen in technische goede staat, deze start rijdt en remt. Het koetswerk en interieur zijn in gebruikte staat met normale gebruikssporen gezien de leeftijd.
Schatting van de veilingmeester: €14.000,- a €16.000,-
Deze beschrijving is louter informatief en niet van bindende aard, tevens onder voorbehoud van vergissing of onopgemerkte mankemente